Karambol na S3. Zderzyły się cztery pojazdy [foto]Na drodze ekspresowej S3 w pobliżu miejscowości Gardno (gmina Gryfino) doszło do zderzenia się czterech pojazdów. 
Do zdarzenia doszło w poniedziałek 20 grudnia około godziny 8:40 na jezdni w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że u 82-letniego kierującego w trakcie jazdy wystąpiły problemy ze zdrowiem, zwolnił on w celu zatrzymania pojazdu po czym doszło do najechania na tył jego pojazdu przez kierującego pojazdem marki Renault. Następnie kierujący Audi jadący prawym pasem zauważył daną sytuacje, w celu uniknięcia najechania na pojazdy biorące udział w tym zdarzeniu gwałtownie zmienił pas na lewy w wyniku czego doszło do uderzenia w Volkswagena, który poruszał się lewym pasem - informuje nas sierż. sztab. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. 

82-letni kierujący Oplem przetransportowany został do szpitala. Drogę w jest całkowicie zablokowana, pojazdy jadące w kierunku Gorzowa przekierowywane są na węźle Gardno na drogę wojewódzką. Na trasie utworzył się kilkunastu kilometrowy korek. fot. czytelnik
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza