Szukasz choinki? Wiemy, gdzie jest duży wybór i dobre ceny.


Pierwszy śnieg za nami, a grudzień to miesiąc, w którym przygotowania do świąt ruszają pełną parą. Żeby nastrój świąteczny zagościł w domu na dobre, niektórzy już szykują się do wybierania drzewka. W poszukiwaniu idealnej, pachnącej choinki warto zajrzeć na rodzinną plantację w Mieszkowicach.


– Na naszej plantacji mamy szeroki wybór drzewek świątecznych. W ofercie jest świerk pospolity, świerk srebrny oraz jodła kaukaska, w każdym rozmiarze. Nowością są jodły w donicach oraz stojaki choinkowe. Po choinki można przyjeżdżać codziennie od 1 grudnia, aż do wigilii, również wieczorem. Choinkę można wybrać na placu lub plantacji, gdzie dodatkową atrakcją, dla chętnych, jest samodzielne wycięcie drzewka – mówi nam Tadeusz Stasiak z punktu w Mieszkowicach.

Punkt sprzedaży choinek znajduje się zaraz przy plantacji na ulicy Plany 1. Na rondzie w Mieszkowicach kierujemy się na Osinów Dolny, Cedynię. Jedziemy prosto przez miasteczko do lasu. W lesie w dalszym ciągu prosto jedziemy jeszcze kilometr i przy drogowskazie Plany 1 skręcamy w lewo. Po trzystu metrach jesteśmy u celu. Lokalizację można również odczytać kodem QR na grafice poniżej.

UWAGA! Google Maps w ostatnim czasie nieprawidłowo pokazuje adres Plany 1, na przedłużeniu ulicy Młynarskiej. Lokalizację punktu sprzedaży można znaleźć wpisując w mapach Google hasło „choinki Mieszkowice”.

Masz pytanie dotyczące choinki? Zadzwoń do Punktu Sprzedaży w Mieszkowicach,
tel. 500 287 275.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza