Burmistrz apeluje o pomoc dla pogorzelców [video]

W piątek 14 stycznia doszło do pożaru w bloku przy ul. Jana Pawła II w Dębnie. Spłonęły mieszkania, a ogień strawił też klatkę schodową i elewację budynku. W mediach społecznościowych burmistrz Dębna poinformował o udzielonej pomocy. Wszystkie potrzeby mieszkaniowe potrzebujących zostały zabezpieczone. Jednak niezbędne jest wsparcie rzeczowe.

Włodarz gminy Dębno zwrócił się o pomoc. Potrzebna jest pralka, lodówka, kuchenka elektryczna. dla osoby dorosłej oraz dla rodziny z dziećmi (dziewczynka 1 i 4 miesiące, chłopiec 2,5 roku, chłopiec 16 lat) Potrzebne jest tak naprawdę wszystko, a na teraz artykuły i przedmioty codziennego użytku tj. m.in.: pościel, ręczniki, talerze, sztućce, chemia gospodarcza, pampersy rozm. 5/6, chusteczki nawilżane itp.

Prosimy o pomoc stowarzyszenia, placówki oświatowe, instytucje, młodzież i wszystkich ludzi dobrej woli. Zebrane rzeczy prosimy dostarczać do Urzędu Miejskiego w Dębnie ul. Piłsudskiego 5 od poniedziałku do piątku.

Szczegółowych informacji udzieli Agnieszka Tyszkiewicz tel. 95 760 30 01 wew. 127 lub e-mail: a.tyszkiewicz@debno.pl, burmistrz@debno.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza