Bałagan przy Biedronce będzie posprzątany [foto]


Ogromny bałagan przy parkingu sklepu Biedronka w Chojnie ma zostać posprzątany. Na gnijące śmieci i starą odzież przy pojemnikach PCK od dłuższego czasu zwracali uwagę mieszkańcy. 

O problemie pierwszy raz pisaliśmy pół roku temu, w maju 2021 roku w artykule Ogromny bałagan przy sklepie dużej sieci handlowej. W ostatnich dniach rozmawialiśmy z biurem prasowym Jeronimo Martins, właściciela sieci dyskontów. Okazało się, że pojemniki stoją w tym miejscu nielegalnie. 

- Źródłem nieporządku na terenie wspomnianej nieruchomości w Chojnie są kontenery stanowiące własność PCK, które zostały tam umieszczone bez zgody właściciela posesji, czyli naszej sieci. Właściciel kontenerów nie wykazuje starań o zachowanie porządku i czystości w sąsiedztwie wspomnianych pojemników. W trosce o komfort naszych klientów, podjęliśmy we własnym zakresie działania zmierzające do jak najszybszego uprzątnięcia terenu wokół kontenerów. Ponadto – w celu uniknięcia podobnych sytuacji w przyszłości – wezwaliśmy PCK do bezzwłocznego usunięcia pojemników z terenu okolic naszego sklepu w Chojnie. - informuje nas Biuro Prasowe sieci Biedronka. Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza