Bohaterski strażak gościem Kanału Sportowego [video]

We wtorek 8 lutego w programie Hejt Park na Kanale Sportowym w serwisie YouTube odbędzie się premiera odcinka, którego gościem będzie Łukasz Gryciak - bohaterski strażak z Dębna. Program prowadzi znany dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski.


Do akcji straż pożarnej o której usłyszała cała Polska, doszło 14 stycznia. Na jednym z osiedli w Dębnie miał miejsce poważny pożar mieszkania na drugi piętrze. Gdy na miejsce dotarły pierwsze zastępy straży pożarnej, kłęby dymu i języki ognia wychodziły z balkonu mieszkania i obejmowały już elewację budynku. Dzięki sprawnym działaniom udało się ewakuować wszystkich poszkodowanych. Jeden ze strażaków trafił do szpitala, po tym gdy w czasie ewakuacji dziecka oddał swoją maskę z podłączonym powietrzem.

Czwórka polskich dziennikarzy sportowych: Mateusz Borek, Michał Pol, Tomasz Smokowski i Krzysztof Stanowski, zdecydowała się pod koniec roku 2019 stworzyć projekt z pogranicza internetowej telewizji i publicystyki sportowej w ramach kanału YouTube wypromowanego za pomocą prywatnych profili w mediach społecznościowych  W grudniu 2019 dziennikarze przeprowadzili świąteczną charytatywną transmisję na żywo, ale oficjalny start Kanału Sportowego odbył się 1 marca 2020. 

W czasie kryzysu epidemiologicznego w ramówce pojawił się program Hejt Park, w którym w czasie transmisji widzowie mogą dzwonić do studia oraz zadawać pytania gościom i prowadzącemu W Hejt Parkach zaczęły pojawiać się również gwiazdy niezwiązane ze sportem - w czerwcu 2021 roku najpopularniejsze były nagrania z Marcinem Najmanem, Jasiem Kapelą, Parisem Platynovem, Quebonafide, Sławomirem Mentzenem, oraz Robertem Mazurkiem.


 
Czytaj również:

Kanał Sportowy/Wikipedia/YouTube/
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza