Czy pamiętasz jeszcze smak naturalnych i zdrowych przetworów, jak kiedyś u babci na wsi?


W gospodarstwie Dawida i Joanny Borszcz w Godkowie, niedaleko Chojny, w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego przygotowywane są różnego rodzaju przetwory, kiszonki, zakwasy, dżemy, sałatki... i wiele innych. Wszystkie przetwory produkowane są powoli starannie w małych partiach. Właściciele gospodarstwa dokładają wszelkich starań aby trafić w każdy gust.

Można tu znaleźć doskonale znaną "bombę witaminową" czyli ZAKWAS BURACZANY, który jest pozyskiwany wyłącznie z wyhodowanych buraków, dodatków i ziół...

Kilka rodzajów sałatek obiadowych. Od tartych buraczków po mixy wielowarzywne w różnych zestawieniach. Pikantne, łagodne, słodkie, kwaśne - każdy znajdzie coś dla siebie. Co najważniejsze, wszystkie przetwory robione są z własnych warzyw i owoców. Uprawianych w gospodarstwie w Godkowie tradycyjnymi metodami bez lania chemii.

W ofercie gospodarstwa z Godkowa znajdziecie również NATURALNE dżemy wyłącznie z własnych owoców, bez dodatku cukrów żelujących, które zawierają chemiczne konserwanty. W sprzedaży są również jajka od swojskich kur, ziemniaki, buraki i inne warzywa.

Zamówienia są dostarczane pod dom klienta w rejonie od Chojny aż po Szczecin, Myślibórz czy Gorzów. Dostawy są ustalane po zebraniu odpowiedniej liczby zamówień. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w Godkowie. Zamówienia są przyjmowane przez Messengera, Whats App`a oraz pod nr telefonu 515 476 287. Można również kontaktować się poprzez e-mail: dawidoozz@wp.pl


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza