Wypadek na DK31. Jedna osoba zakleszczona we wraku. Lądował śmigłowiec LPR [foto]Poważny wypadek na drodze krajowej nr 31 przy wjeździe do Lisiego Pola (od strony Chojny). Doszło do dachowania samochodu osobowego. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 6 lutego przed godziną 19:00. 44-letni kierowca pojazdu marki  BMW prawdopobnie nie przystosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad autem, które uderzyło w barierkę i wypadło z drogi, dachowało. 

Ze wstępnych ustaleń wynika że 49 letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, niedostosowal prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem po czym zjechał z drogi, gdzie doszło do dachowania. 

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 55 letni pasażer, który został przetransportowany do Szpitala przez załogę lotniczego pogotowia ratunkowego. Sprawca zdarzenia odmówił badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu w związku z czym pobrana mu została krew w celu ustalenia stanu trzeźwości.

Zakleszczony w pojeździe został 54-letni pasażer, którego uwolnili strażacy. Na czas działań służb droga w miejscu wypadku była kompletnie zablokowana. W dalszym ciągu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza