Potrącenie na przejściu dla pieszych - komunikat policji


Mężczyzna, który został w środę wieczorem potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych, trafił do szpitala z obrażeniami kończyn dolnych i głowy

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że poszkodowany miał złamanie nogi, ogólne potłuczenia i uraz głowy. Okoliczności zdarzenia ustala policja. O zdarzeniu informowaliśmy wczoraj w artykule Pieszy potrącony na pasach.

- Wczoraj około godz. 20:30 w Chojnie na ul. Basztowej doszło do potrącenia pieszego uczestnika ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze 31-letni kierujący pojazdem marki Ford nie ustąpił pierwszeństwa 66-letniemu mężczyźnie, który był w trakcie przechodzenia przez jezdnie na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku zdarzenia poszkodowany został pieszy, którego przetransportowano do szpitala w Szczecinie. Zarówno kierujący jak i pieszy byli trzeźwi. - informuje nas sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. 

Do zdarzenia doszło na rondzie znajdującym się na ulicy Basztowej, Bałtyckiej i Chrobrego. Niestety przejścia dla pieszych w tym miejscu są bardzo słabo oznakowane i kiepsko oświetlone. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza