Agresywny mężczyzna próbował podpalić stację paliw [foto]


Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na stacji paliw w Miejscu Obsługi Podróżnych Wysoka Gryfińska przy drodze ekspresowej S3. Agresywny mężczyzna chciał podpalić stacją paliw. Tragedii udało się zapobiec dzięki szybkiej reakcji pracowników i firmy ochroniarskiej. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 15 marca około godziny 16:00. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, około 40-letni mężczyzna próbował dokonać płatności nieswoją kartą płatniczą na stacji paliw, był pod wpływem alkoholu. Po zwróceniu uwagi przez obsługę stał się agresywny i zagroził, że podpali stację.

Przy restauracji KFC podpalił ozdobną trawę, ogień pojawił się przy ścianie budynku. Pracownicy ugasili pożar, jednak mężczyzna dalej się awanturował. Został obezwładniony przez kwalifikowanych pracowników ochrony grupy interwencyjnej Solid, którzy po kilku minutach pojawili się na miejscu. 

Zdarzenie potwierdza gryfińska policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Jak informuje nas świadek zdarzenia, patrol z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pojawił się po około 40 minutach od wezwania i zatrzymał mężczyznę.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza