Nowoczesne kotły grzewcze dostępne od ręki w sklepie Fachman w Chojnie. Poznaj SlimKo w wersji Plus! [video]


SlimKo Plus jeden z najmniejszych kotłów pelletowych na rynku, z dużym zasobnikiem paliwa, jest wyposażony w wysokiej jakości palnik pelletowy Revo PellasX posiadający wzmocnioną stalową zapalarkę, obrotową komorę spalania wykonaną z InCrox’u oraz pięcioletnią gwarancję na palenisko palnika. Ten nowoczesny kocioł jest dostępny w hurtowni budolwanej Fachman w Chojnie. 

Kotły produkowane przez firmę Kotłospaw są znane w całej Polsce. Posiadają atest ekologiczny oraz badania emisyjno-energetyczne przeprowadzane przez uprawnione instytuty. Kotły Kotłospaw posiadają certyfikaty kotłów na 5 klasę na pellet i na ekogroszek.


Praca kotła SlimKo Plus kontrolowana jest poprzez sterownik Plum 860P3-PE który obsługuje aż 5 pomp obiegowych, siłownik zaworu mieszającego i automatykę dodatkową, SlimKo Plus to trzy niezależnie demontowane elementy: kosz zasypowy, palnik pelletowy oraz wymiennik kotła. Dzięki temu wnoszenie kotła do kotłowni nie stanowi najmniejszego problemu, Kotły o podwyższonym standardzie – pyły poniżej 20 mg/m3 to wyższa dotacja!

W sklepie Fachman w Chojnie na ulicy Słowiańskiej 2 dostępne od ręki są kotły SlimKo plus 12kw oraz SlimKo plus 16kw z zasobnikiem górnym.

Fachman to sklep remontowo-budowlany. W ofercie znajdują się materiały wykończeniowe oraz materiały budowlane, mieszalnik farb i tynków, okna ,rolety, drzwi, panele, narzędzia i wiele innych. Miejsce to jest cenione nie tylko przez osoby prywatne ale również przez przedsiębiorców i wykonawców. 

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń: 

tel. 575 705 008 / tel. 796 108 973
e-mail: fachman.chojna@gmail.com

Fachman sp. z o.o. 
ul. Słowiańska 2, 74-500 Chojna


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza