Ostatnie 6 mieszkań w gwarantowanej cenie do odbioru jeszcze w tym roku na Osiedlu Park Wilsona w Chojnie.Jak już wspominaliśmy w poprzednich artykułach, Park Wilsona to nowoczesne osiedle, które powstaje u zbiegu ulic Dworcowej i Wilsona w Chojnie. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o tych, którzy doceniają nie tylko przystępną cenę, ale i wygodę oraz standard wykończenia. Osiedle zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom, a najmłodszym umili czas specjalnie zaprojektowany plac zabaw.

Zaraz po świętach Wielkiej Nocy rozpocznie się betonowanie stropu nad kolejnym piętrem oraz kontynuacja prac związanych z wykonaniem sieci kanalizacji deszczowej, w skład której wchodzą separatory, pompownia oraz kanał deszczowy o średnicy 1000 mm do retencjonowania wody deszczowej. W ostatnim czasie ponadto wykonano ściany nośne żelbetowe i murowane na poziomie kolejnego piętra, schody żelbetowe, szyb windowy oraz zbrojenie stropu żelbetowego nad kolejnym piętrem. W przeciągu dwóch miesięcy zostanie zamontowana trafostacja zasilająca osiedle w energie elektryczną oraz rozpoczną się prace związane z przyłączem sieci gazowej do terenu budowy.


Dla wszystkich zainteresowanych zakupem własnego M, poniżej przedstawiamy listę ostatnich sześciu mieszkań, do których klucze deweloper przekaże przyszłym właścicielom jeszcze w tym roku. Cena jest gwarantowana, bez względu na inflację, rosnące stopy procentowe czy drożejące materiały budowlane:
  • Mieszkanie B2-6, powierzchnia 46,83 m2, piętro I, cena 290 346 zł brutto
  • Mieszkanie B2-7, powierzchnia 47,13 m2, piętro I, cena 292 206 zł brutto
  • Mieszkanie B2-13, powierzchnia 47,46 m2, piętro I, cena 294 252 zł brutto
  • Mieszkanie B2-15, powierzchnia 46,64 m2, piętro II, cena 289 168 zł brutto
  • Mieszkanie B2-24, powierzchnia 46,54 m2, piętro III, cena 288 548 zł brutto
  • Mieszkanie B2- 31, powierzchnia 47,17 m2, piętro III, cena 292 454 zł brutto
U dołu artykułu przedstawiamy karty wskazanych mieszkań oraz możliwości aranżacyjne przedmiotowych nieruchomości.


Dla wszystkich naszych czytelników, którzy nie znają jeszcze tej inwestycji przypominamy, iż całość tego przedsięwzięcia deweloperskiego jest realizowana przez Inwestora ze środków własnych oraz konsorcjum banków spółdzielczych z grupy SGB w Goleniowie i Gryficach. Wszyscy klienci, którzy zarezerwowali już mieszkania i podpisali umowy deweloperskie będą odbierać klucze do swoich lokali najpóźniej do końca obecnego roku. Warto wspomnieć, iż środki na zakup mieszkań klienci deponują, wpłacają w transzach na otwarty przez dewelopera mieszkaniowy rachunek powierniczy, który jest zamknięty. Oznacza to, iż do czasu zakończenia całego przedsięwzięcia deweloperskiego, wydania protokolarnego każdego mieszkania, pieniądze klientów są w 100% bezpieczne. Podsumowując, deweloper nie korzysta ze środków klientów realizując poszczególne etapy budowy. Są one wypłacane przez bank z rachunku klienta dopiero po podpisaniu aktów notarialnych przenoszących własność poszczególnych nieruchomości.

Aktualną listę dostępnych mieszkań i lokali można znaleźć na stronie internetowej dewelopera pod adresem: parkwilsona.pl oraz portalu otodom.pl oraz olx.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza