Zapraszają do udziału w mistrzostwach oldbojów +60


Stowarzyszenie Oldbojów Pogoni Szczecin im. Floriana Krygiera organizuje I Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego oldbojów +60 na boisku. Organizatorzy zapraszają do udziału w mistrzostwach drużyny oldbojów z naszego województwa. Mistrzostwa odbędą się pod patronatem Prezesa ZZPN Macieja Mateńko, który ufunduje puchar dla najlepszej drużyny oldbojów naszego województwa.

Organizatorem mistrzostw będzie Stowarzyszenie Oldbojów Pogoni Szczecin. W turnieju mogą brać udział zawodnicy urodzeni w roku 1962 i starsi, regulamin nie dopuszcza żadnych wyjątków, jeśli chodzi o wiek. Gramy na boisku, na połowie boiska w zespołach 8-osobowych (1+7). Mistrzostwa odbędą się we wrześniu 2022 roku.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 czerwca 2022 roku. Planowany jest turniej jednodniowy w sobotę lub niedzielę, miejsce, datę turnieju i regulamin podamy w lipcu 2022 roku, po zamknięciu listy zespołów, które zgłoszą się do turnieju.

Organizator I mistrzostw oldbojów +60 województwa zachodniopomorskiego Stowarzyszenie Oldbojów Pogoni Szczecin. Kontakt - Zbigniew Piasecki tel. 888541510, email: piaseckizbigniew@wp.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza