Stacja Klępicz gotowa na przyjęcie rowerzystów i rolkarzy [foto]



Majówka za pasem. W sobotę i w niedzielę zapowiada się piękna słoneczna pogoda, warto spędzić ten czas aktywnie i wybrać się na popularną ścieżkę rowerową R20. W trakcie podróży rowerem lub na rolkach można odpocząć na znanej w regionie "Stacji Klępicz".

To piękne miejsce zostało stworzone od serca. Pani Jolanta wraz z rodziną przygotowała miejsce odpoczynku własnymi siłami i środkami. Jest tu kolorowo dzięki licznym kwiatom i ozdobą. Drzewa rzucają cień w którym zmęczeni podróżą rowerzyści mogą usiąść i odpocząć. W ostatnich dniach pojawiła się również butla z gazem, czajnik, woda i szafka w której znaleźć można herbatę, kawę i cukier.

Przejeżdżając przez "stację Klępicz" będziecie mogli (oprócz zjedzenia pysznego ciasta i napicia się kawy/herbaty) zobaczyć mini wystawę zdjęć Norberta Pająka pod tytułem "z góry widać lepiej" są to 23 losowo wybrane zdjęcia okolicy wykonane podczas lotów paralotnią z napędem.

1 maja z rana obok zdjęć będą stały 3 kubki paralotniowej grupy Motoparalotnie nad Odrą - dla pierwszych 3 osób które przejadą tego dnia, obejrzą galerie i będą chciały, to kubki będą do zabrania.








Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza