Na charytatywnym fesytnie dla Stanisława Olechnowicza zebrali ponad 31 tys. złotych!


Dokładnie 31 600,00 złotych i 342,60 euro - takie kwoty udało się zebrać w sobotę 21 maja podczas charytatywnego festynu dla Stanisława Olechnowicza w Starej Rudnicy (gmina Cedynia). 

W pomoc dla mieszkańca gminy Cedynia włączyło się kilkadziesiąt osób. Podczas festynu można było podziwiać między innymi pojazdy militarne, wozy strażackie, quady i motory. Zorganizowano loterię fantową, był zamek dmuchany, malowanie twarzy i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Nie zabrakło również występów wokalnych, wieczorem na scenie pojawił się raper Zator oraz dj-e, którzy poprowadzili zabawę taneczną. 

Pan Stanisław od wielu lat był członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Rudnicy, pełnił funkcję Komendanta tej jednostki. Jest także wieloletnim radnym Rady Miejskiej w Cedyni. Przez całe życie pomagał bezinteresownie, zawsze otwarty, życzliwy, uśmiechnięty i gotowy do poświęceń angażował się w życie lokalnej społeczności.

W 2020 roku poważnie zachorował. Pomimo olbrzymiego wysiłku całej rodziny i ukochanej żony Marysi, nadal zmaga się z powikłaniami i wymaga specjalistycznej opieki medycznej, rehabilitacji i pomocy osób drugich.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza