Premiera kolejenego teledysku z nowej płyty chojeńskiego rapera [video]


Na kanale NielegalTV w serwisie YouTube kilka dni temu ukazał się nowy teledysk do utworu "Nielegal ma się dobrze", który promuje najnowszy album pt. Harmonia, którego autorem jest chojeński raper Zator. 

Dominik Zator jest nie tylko raperem z pasji, ale również strażakiem w dwóch jednostkach - OSP Chojna oraz swojej rodzimej miejscowości - Czachowie. Inicjatywą rapera jest przekazanie zysków na rzecz OSP, by pomóc uzbierać brakującą kwotę na zakup średniego samochodu gaśniczego dla jednostki z gminy Cedynia. Inicjatywę wsparł między innymi znany raper Peja.

Na płycie znajdziemy 12 numerów, na których usłyszymy również innych raperów, dj, oraz kobiece wokale. Sama płyta, to zbiór przemyśleń i obserwacji otaczającego nas świata oczami chojeńskiego mc. Płyta jest projektem poświęconym głównie rodzinie, pasji, pracy, lecz nie brakuje numerów dotyczących relacji ludzkich i wpływu pieniądza na nie.

Album "Harmonia" można nabyć za pośrednictwem serwisu Allegro lub bezpośrednio w naszej redakcji przy ulicy Narciarskiej 42 w Chojnie. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza