Tom & Lil Jazz Duo - koncert w Sali u Kinala


W piątek 24 czerwca o godzinie 19:00 w Sali u Kinala w Czachowie (gmina Cedynia) zagra niezwykle energetyczna para Tom & Lil Jazz Duo. Duet trąbki & flugelhornu Tomasza Dąbrowskiego oraz fortepianu Liliany Kostrzewy, zawodowych muzyków oraz jazzmanów z zamiłowania, którzy świetnie odnajdują się zarówno w repertuarze klasycznym, jak i rozrywkowym. 

Dwoje absolwentów szkoły muzycznej IIst. w Szczecinie oraz AM w Poznaniu, głodni muzyki globtrottersi (Tomek - Oklahoma City/USA, Lili - France) grają zarówno standardy jazzowe jak i autorskie kompozycje Lili. W 2013 nagrali limitowaną płytę dla Secesja Cafe i jej gości. 

W 2014 supportowali znanego ze współpracy ze Stingiem - trębacza Chrisa Botti, współpracując z Netto Arena i PKO Open. Wspólnie z Big Bandem AM Poznań zdobywali laury na jedynym w Polsce: Big Band Festiwal Nowy Tomyśl, zajmując 2.miejsce oraz nagrywając płytę "Elegance". Zdobywając uznanie u Jana "Ptaszyna" Wróblewskiego oraz Jana Englerta i dziś koncertują razem na scenie m.in. w BianCafe czy na Wyspie Grodzkiej.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza