Tragiczny finał poszukiwań Klaudii Jarneckiej


Prokuratura Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim poinformowała, że zidentyfikowała ciało 20-letniej Klaudii Jarneckiej. O poszukiwaniach młodej kobiety informowaliśmy na początku roku.

W połowie kwietnia lokalne media informowały o odnalezieniu ciała na mokradłach pod Słońskiem w województwie lubuskim. Okazało się, że to ciało poszukiwanej od października 20-lattki Postępowanie wciąż prowadzi prokuratura, która nie informuje o szczegółach. 

W październiku 2021 roku media obiegała informacja o zaginięciu Klaudii, w listopadzie na prośbę czytelników i rodziny, artykuł o zaginionej ukazał się również na łamach naszego portalu. W mediach  powstało wiele materiałów na temat zaginięcia.

Klaudia mieszkała na terenie Niemiec, dokładnie w Berlinie.  Przyjechała do Polski i zatrzymała się u swoich bliskich w miejscowości Ługi Górzyckie. W dniu 20 października 2021 roku pojechała do Słońska, skąd skontaktowała się z najbliższymi następnego dnia około godziny 17:55. Po tej rozmowie telefon Klaudii pozostawał nieaktywny, a ona nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną i bliskimi. W dniu zaginięcia ubrana była w szare spodnie w paski oraz kurtkę koloru czarnego. Nie miała przy sobie dokumentów.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza