Uroczyste otwarcie Posterunku Policji w Trzcińsku - Zdroju [foto] [video]W poniedziałek 27 czerwca w Trzcińsku Zdroju uroczyście otworzono nowo wybudowany posterunek policji. W uroczystości wzięli udział wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki i Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasz Trawiński.

Posterunek Policji w Trzcińsku Zdroju znajduje się przy ul. Ceglanej, działka została przekazana przez gminę. Inwestycja obejmowała budowę całkiem nowej siedziby wraz z infrastrukturą techniczną, a zarazem przywrócenie zlikwidowanego wcześniej Posterunku Policji w tej miejscowości. Koszt samej budowy obiektu o powierzchni 140 m² ponad to 2 mln.188 tys. złotych, natomiast całość inwestycji z wyposażeniem ma wynieść blisko 2,5 mln. złotych. Przedsięwzięcie zostało w całości sfinansowana z budżetu Policji. Obiekt jest dostosowany do współczesnych wymagań i dobrze już znanych standardów w nowo budowanych siedzibach tej formacji. 


Posterunki Policji w Trzcińsku Zdroju i w Moryniu powracają po 10 latach od zakończenia ich funkcjonowania w 2012 roku. Przez ten okres w miastach funkcjonowały punkty przyjęć interesantów, mieszczące się w siedzibach urzędów miejskich.


Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza