Utrudnić zadanie liderowi. Kursy bukmacherskie na mecz Vineta Wolin - Dąb Dębno


Piłkarzy Kamila Michniewicza w najbliższej kolejce czeka jedno z dwóch najtrudniejszych starć w końcówce sezonu. Gracze Dębu Dębno udadzą się na wyjazdowy pojedynek z Vinetą Wolin, która aktualnie plasuje się na pozycji lidera zachodniopomorskiej IV ligi. Czy bukmacherzy dają szansę na zwycięstwo zawodnikom Kamila Michniewicza? Przyglądamy się kursom bukmacherskim przed rywalizacją dwóch drużyn z czuba tabeli: Vinety Wolin i Dębu Dębno.

Dąb Dębno nie awansuje do III ligi

Choć piłkarze Dębu Dębno zajmują wysoką czwartą pozycję, to nie mają szans nie tylko na awans, ale również na przesunięcie się na którąś z wyższych lokat. Zawodnicy Kamila Michniewicza tracą aż 28 punktów do lidera, który cieszyć będzie się z bezpośredniego awansu oraz o połowę mniej do ekipy Gwardii Koszalin plasującej się na trzeciej lokacie.

Dąb Dębno może jednak przesunąć się na niższą pozycję, gdyż grupa pościgowa składa się z pięciu ekip z maksymalnie pięcioma oczkami straty do zespołu z Dębna.

Czy kibice Dębu Dębno doczekają się wygranej?

Po raz kolejni mieszkańcy i fani zespołu z Dębna cieszyli się ze zwycięstwa 22 maja. Wtedy w trakcie 32. kolejki bramki zdobyli Ernest Graś i Wojciech Wiśniewski, które zapewniły zwycięstwo z Olimpem Gościno 2:1. Później Dąb niespodziewanie przegrał ze znajdującym się w strefie spadkowej GKS-em Manowo 1:3 (honorową bramkę zdobył Tymoteusz Bonczek) i zremisował z trzecią Gwardią Koszalin 2:2 (gole Piotra Rymara i Ernesta Grasia).

Vineta Wolin ma awans na wyciągnięcie ręki

Tymczasem zespół gospodarzy przewodzi tabeli rozgrywek zachodniopomorskiej IV ligi i ma dwa punkty przewagi nad drugą Flotą Świnoujście. Zawodnicy Vinety Wolin muszą więc wygrywać, aby nie oglądać się na wyniki osiągane przez zespół ze Świnoujścia.
Kursy bukmacherskie wskazują na duże prawdopodobieństwo porażki w tym meczu Dębu Dębno

W poprzednim meczu obu ekip Dąb Dębno przegrał na własnym stadionie 0:2. Teraz też wyraźnym faworytem starcia obu ekip, według bukmacherów, będą piłkarze Vinety Wolin.

Kursy bukmacherskie na mecz Vineta Wolin - Dąb Dębno:
Bukmacher Noblebet:Vineta Wolin - 1.14, remis - 8.00, Dąb Dębno - 8.25
Bukmacher STS:Vineta Wolin - 1.20, remis - 6.80, Dąb Dębno - 6.90

Czy gracze Dębu Dębno wygrają wbrew oczekiwaniom analityków bukmacherskich? Przekonamy się 11 czerwca o godzinie 16:00.

Bukmacherzy Noblebet i STS świadczą w Polsce legalne usługi bukmacherskie i są to w pełni legalni bukmacherzy. Należy unikać gry u bukmacherów działających nielegalnie, ponieważ obstawianie w takich firmach jest zabronione i karalne. Hazard uzależnia. 18+

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza