Zakłady bukmacherskie na mecz Dąb Dębno – Błękitni II Stargard. Ostatnia kolejka sezonu


W sobotę o godzinie 17:00 rozpocznie się ostatnie w tym sezonie starcie piłkarzy Dębu Dębno. Tym razem na własnym terenie Dąb podejmie Błękitnych II Stargard. Zakłady bukmacherskie na ten mecz są dostępne w ofercie legalnych bukmacherów. Kto jest faworytem spotkania? Sprawdziliśmy przewidywania.

Dąb Dębno wyżej w lidze, ale…

W ostatniej kolejce obecnego sezonu Dąb Dębno zagra na swoim terenie z rezerwami Błękitnych Stargard. Zakłady bukmacherskie na ten mecz stawiają gości w roli faworyta. Czy Dąb Dębno sprawi niespodziankę bukmacherom? Są na to szanse, ale trzeba zagrać lepiej niż w ostatnim czasie.

Po kilku minionych kolejkach nastroje w zespole są mieszane. Z jednej strony Dąb Dębno ten sezon zakończy już na pewno w szerokiej, ligowej czołówce. Z drugiej w ostatnim czasie piłkarze trenera Kamila Michniewicza zanotowali kilka spektakularnych wpadek.

Przypomnijmy, że w poprzedniej serii spotkań Dąb Dębno przegrał aż 0:9 z Flotą Świnoujście. Wcześniej była też wysoka porażka 0:6 z Vinetą Wolin. Te wyniki mocno nadszarpnęły także bilans bramkowy Dębu Dębno, który obecnie wynosi 76:70.

Obie te wpadki przytrafiły się na wyjeździe. W domowych meczach Dąb Dębno radzi sobie nieco lepiej, a w ostatnich pięciu meczach u siebie notował dwie wygrane, dwa remisy i jedną porażkę. Kibice zwracają jednak uwagę na to, że Dąb Dębno w ogólnym rozrachunku jest w dołku od pewnego czasu.

Goście z dobrą serią

Błękitni II Stargard byli przez pewien czas pod ścianą, ale ostatnio zaczęli dobrze punktować w rozgrywkach IV ligi. I to nawet, gdy zakłady bukmacherskie nie stawiały drużyny w roli faworyta. Jak na podstawie zakładów bukmacherskich ocenić kto jest faworytem? Dowiesz się tutaj.

Zespół ze Stargardu wygrał cztery ostatnie mecze z rzędu. W pokonanym polu pozostawił m.in. drużyny MKP Szczecinek czy Wieży Postomino, a więc ekipy będące w tabeli tuż za Dębem Dębno.

W pierwszej rundzie obecnego sezonu Błękitni II Stargard wygrali z Dębem Dębno 4:2. Tym razem także będą chcieli wywieźć korzystny rezultat, tym razem z Dębna. Zakłady bukmacherskie typują przyjezdnych w roli faworyta. Ważnym aspektem będzie to, jakim składem Błękitni II Stargard przyjadą na mecz. Być skład zespołu będzie wzmocniony.

Zakłady bukmacherskie w STS na mecz Dąb Dębno – Błękitni II Stargard
Dąb Dębno – 2.80, X – 4.40, Błękitni II Stargard – 1.85
1X – 1.72, X2 – 1.30, 12 – 1.12

Szczegóły meczu Dąb Dębno – Błękitni II Stargard

Mecz pomiędzy MKS-em Dąb Dębno a Błękitnymi II Stargard odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 czerwca. Początek o godzinie 17:00. Będzie to ostatni mecz tego sezonu dla zespołu z Dębna na boiskach IV ligi zachodniopomorskiej.

STS to legalny bukmacher dysponującym wydanym w Polsce zezwoleniem na urządzanie zakładów bukmacherskich. Obstawianie zakładów bukmacherskich u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard uzależnia i dostępny jest dla osób pełnoletnich.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza