Zawodnicy z Klubu Motorowego Chojna rywalizowali w Nowogardzie


W miniony weekend 11 i 12 czerwca zawodnicy Klubu Motorowego Chojna startowali w Nowogardzie w 
2. rundzie Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie i 2 rundzie Mistrzostw Polski w Quadcrossie. Chojeński klub reprezentowało 15 zawodników. 

Dobre przygotowanie i zaangażowanie naszych zawodników zaowocowało zdobyciem 4 pucharów i utrzymaniem 2 miejsca w klasyfikacji klubowej sezonu.

W sobotę bardzo dobry wyścig rozegrał Tim Stuedemann najmłodszy zawodnik naszego klubu, zdobywając 1 miejsce w klasie MX 65. W klasie MX Kobiet nasza jedyna zawodniczka Karolina Sznałbelt zajęła 6 miejsce. W klasie MX Masters Paweł Adamczyk zajął 2 miejsce, Jarosław Dąbrowski był 8, Krzysztof Perużyński 10, Andre Weinert 13 a Dawid Orzechowski 14. W klasie MX Masters 50+ Andre Seiffert zajął 3 miejsce.


W niedzielę najlepiej pojechał Wiktor Kuśmierczak zajmując 3 miejsce w klasie MX Quad Open. W klasie MX 2BiC Bartek Jurkiewicz zajął 9 miejsce. W klasie MX 1BiC Michał Bukała był 5, Kacper Matecki 6, Rafał Giefert 12, Grzegorz Ratajczak 14. Na 14 miejscu został sklasyfikowany Jakub Pawłowski, który zdał pomyślnie egzamin na licencję.

Po 2 rundach Tim Stuedemann zajmuje 1 miejsce w swojej klasie MX 65 a Paweł Adamczyk jest 2 w klasie MX Masters. Kolejna 3 runda Mistrzostw Strefy zostanie rozegrana w Chojnie 21 sierpnia.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza