Zenek Martyniuk - król disco polo, wystąpi w naszym regionie [video]

W Myśliborzu w tym roku stawaj na huczną zabawę. Po przerwie od imprez spowodowanych pandemią, miasto przygotowało masę wydarzeń zaplanowanych przez całe wakacje. Na scenie zobaczymy między innymi "króla disco polo", czyli Zenka Martyniuka z zespołem Akcent. 

Po czerwcowych, hucznych Dniach Myśliborza, Urząd Miasta opublikował właśnie harmonogram wydarzeń w ramach "Myśliborskiego Lata 2022". Przygotowano sporo wydarzeń i atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie. 

Inauguracja "Myśliborskiego Lata" odbędzie się w piątek 1 lipca. Na scenie zobaczymy znanych dj-ów: Miqro i Milkwish`a w towarzystwie Dziubee Drummera i Pesos`a. Kolejne dwa dni weekendu będą poświęcone dla najmłodszych. 

W piątek 22 lipca zaplanowano koncert grupy Akcent, której liderem jest Zenek Martyniuk. Oprócz tego wystąpi szwedzki zespół Velvet. 

Akcent to jedna z najbardziej popularnych grup disco polo w naszym kraju na swoim koncie mają kultowe przeboje "Przez twoje oczy zielone", "Życie to są chwile", "Przekorny los" czy "Gwiazda". O Zenku powstał nawet film fabularny pod tytułem Zenek został wyprodukowany przez TVP  to historia chłopaka z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza