Dzięki błyskawicznym działaniom policji, udało się zapobiec tracie pieniędzy podczas zakupów w Internecie


Na adres mailowy myśliborskiej komendy przyszła bardzo miła wiadomość. Mieszkanka gminy Myślibórz dziękuje policjantom z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu za sprawnie i profesjonalnie działanie, które zapobiegło utracie pieniędzy podczas zakupów internetowych. 

- Jest nam bardzo miło, że ciężka służba zostaje doceniona, a takie podziękowania są najlepszą motywacją do naszej pracy - czytamy w komunikacie oficera prasowego komendanta KPP Myślibórz -  Jak wielokrotnie pisaliśmy, policjanci wykonując swoje codzienne zadania nie oczekują specjalnych podziękowań. Nie mniej jednak jest nam bardzo miło jeśli ktoś doceni i zauważy pracę policjantów. Zakres działań jakie codziennie podejmują policjanci jest bardzo szeroki. Zapobieganie przestępstwom i ściganie sprawców to jedno z głównych zadań, ale również dbanie o porządek publiczny czy niesienie pomocy w różnych trudnych sytuacjach.

Adresatami podziękowań jest funkcjonariuszka oraz funkcjonariusz z Wydziału Kryminalnego myśliborskiej jednostki. Według zgłoszenia kobieta zamówiła na jednym z portali internetowych markowe obuwie za które zapłaciła około 1000 zł. Gdy odebrała przesyłkę z zamówionym towarem okazało się, że w środku znajdowało się obuwie niezgodne z wcześniejszym opisem. Funkcjonariusze dzięki natychmiastowej reakcji oraz zaangażowaniu pomogli mieszkance gminy Myślibórz. Ich profesjonalne działanie zapobiegło utracie pieniędzy. 

- Tym bardziej jest nam bardzo miło, że ktoś zauważa ten wysiłek, a dodatkowo poświęci kilka minut na napisanie podziękowań – takich jak te we wczorajszym mailu. Dziękujemy Bardzo !

Niestety oszuści intensywnie działają i wykorzystują każdą sposobność, by się wzbogacić. Przede wszystkim nie dajmy się zwieść okazji. Funkcjonariusze dzięki natychmiastowej reakcji oraz zaangażowaniu pomogli mieszkance gminy Myślibórz. Ich profesjonalne działanie zapobiegło utracie pieniędzy podczas dokonywania zakupów internetowych.

Pamiętaj! Weryfikuj kto i co do Ciebie pisze. Nie wpisuj nigdzie numeru swojej karty. Nie klikaj w nieznajome linki do stron. Apelujemy o rozwagę i ostrożność. Nie daj się oszukać.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza