Kobieta i mężczyzna stracili prawo jazdy tego samego dnia. Kierowali "po alkoholu".


Jednego dnia. w przeciągu kilku godzin, policjanci z powiatu gryfińskiego zatrzymali dwóch kierowców, którym zatrzymane zostało prawo jazdy za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. 

W piąte 1 lipca około godziny 7:00 w Chojnie na ulicy Wojska Polskiego policjanci Ruchu Drogowego Komisariatu Policji w Chojnie w trakcie kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Volkswagen ujawnili, że 62-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało niecały promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymane zostało prawo jazdy. 

Jakiś czas później, około godziny 13:20 w Pniewie na ulicy Gryfińskiej policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Opel ujawnili, że 44-letnia kierująca, mieszkanka powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Tutaj badanie wykazało niecałe pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobiecie zatrzymane zostało prawo jazdy.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza