Chcą wybudować studnię przy boisku. Ruszyła zbiórka w internecie.


Miejski Klub Sportowy Orzeł Trzcińsko-Zdrój to klub piłkarski z 74-letnią tradycją, od kilka lat klub zmaga się z problemami technicznymi murawy boiska jakim jest susza podczas letnich upałów. 

Marzeniem władz klubu jest wykonanie nawodnienia boiska albo przynajmniej wykopanie studni głębinowej aby móc podlewać murawę. Na to nie ma jednak środków finansowych, właśnie dlatego uruchomiono zbiórkę w intrenecie. 

Co roku na wiosnę stosujemy nawozy i środki ochronne na naszą murawę, lecz przychodzi lato i mamy problem z podlewaniem, gdyż ujęcie wody należy do Gminy i aby korzystać z wody do podlewania musielibyśmy zapłacić bardzo wysokie rachunki. Jedynym ratunkiem i sensownym rozwiązaniem tego problemu jest budowa studni głębinowej wraz z montażem pompy.  Dzięki takiej studni i pompie podczas letniego okresu będziemy mogli systematycznie nawadniać murawę. Tylko wspólnymi siłami możemy wykonać to zadanie, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wpłaty naszą zbiórkę oraz udostępnianie gdzie się tylko da.  Wierzmy w moc mediów społecznościowych i mamy nadzieję, ze jeszcze w tym roku uda nam się wykonać zadanie. 

W sieci trwa zbiorka na portali zrzutka.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza