Włamali się do restauracji w centrum Chojny. Jest nagroda za pomoc w ujęciu sprawców! [video]


Nieznani sprawcy włamali się do restauracji w pobliżu centrum miasta w Chojnie. Ukradli kilka tysięcy złotych i narobili sporo strat. 

Do włamania doszło w nocy z wtorku na środę (z 19 na 20 lipca) około północy. Dwóch zamaskowanych mężczyzn próbowało włamać się do niewielkiego sklepu znajdującego się w pasażu przy ulicy Kościuszki w Chojnie, niedaleko Media Expert, Netto i Kika. 

Nie udało im się wejść do środka, weszli więc do pobliskiej restauracji Familijna. Sprawcy poruszali się pieszo, prawdopodobnie na teren dotarli od strony ulicy Łąkowej, tylnym wejściem weszli do restauracji wyłamując drzwi. Próbowali przebić ścianę i wejść do sklepu z gazetami i papierosami. Oprócz kradzieży gotówki i alkoholu narobili sporo strat. Włamywacze w okolicy przebywali przez... ponad 2 godziny! 

Sprawa została zgłoszona na policję. Wszystkie osoby, które mogą mieć jakąkolwiek wiedzę na temat sprawców mogą kontaktować się z Komisariatem Policji w Chojnie. 

Poszkodowani właściciele restauracji wyznaczyli nagrodę w wysokości 5000 złotych za pomoc w ujęciu sprawców. Kontaktować się można pod nr tel. 512 605 624

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza