Skalpelami przecięli wstęgę i oficjalne otworzyli Punkt Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w Chojnie [foto] [video]Punkt Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w Chojnie funkcjonuje od kilku dni. We wtorek 12 lipca odbyło się jego oficjalne otwarcie. Skalpelami wstęgę przecięli (od lewej) prezes Szpitala Powiatowego sp. z o.o. Łukasz Dombek, starosta gryfiński Wojciech Konarski, poseł Czesław Hoc i dyrektor zachodniopomorskiego NFZ Paweł Kurzak. 

Do końca lutego br. Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna prowadzona była przez szpital w Dębnie, jednak z przyczyn ekonomicznych zrezygnował on z wykonania tego zadania. Negocjacje z Narodowym Funduszem Zdrowia trwały kilka miesięcy. Ostatecznie osiągnięte porozumienie umożliwia realizację Poradni. Punkt pozytywnie przeszedł kontrole w zakresie spełnienia warunków niezbędnych do wykonywania w nim świadczeń.


Budynek, w którym się mieści, jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, a jego pomieszczenia są nowocześnie wyposażone. Mieści się on przy ul. Dworcowej 1, w miejscu znanym już Pacjentom ze względu na usytuowanie w nim innych poradni specjalistycznych. Wejście znajduje się od strony parkingu- jest dobrze oznakowane i łatwe do zlokalizowania.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza