Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej na torze motocrossowym w Chojnie


Na torze motocrossowym w Chojnie odbyła się III runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie. W zawodach uczestniczyło 144 zawodników z 21 klubów. W klasyfikacji klubowej 1 miejsce zajął Klub Motorowy Chojna, 2 miejsce CAMK Człuchów, 3 miejsce Moto Klub Oborniki. Mimo upalnej pogody i wysokiej temperatury do Chojny przyjechało wielu zawodników, którzy ścigali się w 10 klasach. 

Tradycyjnie wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe kubki oraz wspólne zdjęcie, które każdy uczestnik mógł otrzymać po zakończeniu zawodów. Honorowy patronat nad zawodami objęła Pani Barbara Rawecka Burmistrz Chojny. Patronat medialny Chojna 24.

Wsparcia w organizacji zawodów udzielili obecni podczas wyścigów: Starosta Gryfiński Wojciech Konarski, Burmistrz Chojny Barbara Rawecka, Zastępca Burmistrza Marcin Pisanko, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Chojny Bartosz Michno, Prezes ZO PZM w Szczecinie Józef Liszczak, Prezes POMOTU Leszek Siatka i Grzegorz Orzechowski, kierownik RDW Krzysztof Ziętek, Robert Puhlmann z firmy KONTENER SERWIS, Roman Kapusta ENEA, Andrzej Stelmach FOTO STUDIO, Andrzej Udziela PBU DOM BUD, strażacy z OSP Chojna, Mętno, Nawodna i Lisie Pole – uzyskana pomoc pozwala podnosić systematycznie poziom rozgrywanych w Chojnie zawodów i skuteczniej promować nasze miasto i region.

Zarząd Klubu Motorowego Chojna serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że wszyscy uczestnicy z uznaniem wyrażali się o organizacji i przygotowaniu naszego toru do zawodów.
Kolejny start naszych zawodników 4.09 w Grodkowie koło Opola.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza