Po wybuchu gazu dom nadaje się do rozbiórki. Ruszyła zbiórka aby pomóc poszkodowanym


W skutek wybuchu butli z gazem mocno zniszczony został dom. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale straty są ogromne. Według inspektorów budowlanych nieruchomość nadaje się już tylko do rozbiórki. W Internecie ruszyła zbiórka pieniężna aby pomóc poszkodowanym. 

Do zdarzenia doszło w piątek 26 sierpnia po godzinie 16:00 w miejscowości Orzechów w gminie Cedynia. Informowaliśmy o tym w artykule Wybuch gazu w domu jednorodzinnym 

Na skutek wybuchu załamała się podłoga, runęły ściany i posypały się cegły. Potężna siła wyrzuciła okna, oraz drzwi. Dom był po kapitalnym remoncie. Wybuch odebrał nam wspomnienia, oraz wszystko co mieliśmy. W domu przebywali nasi rodzice, którym na szczęście nic się nie stało. Według opinii Inspektora Budowlanego dom nadaje się jedynie do rozbiórki. Bardzo prosimy o pomoc w uzbieraniu potrzebnej kwoty, dzięki której będziemy mogli odbudować nasz dom.

Zbiórka została uruchomiona w serwisie zrzutka.pl. Jej celem jest uzbieranie kwoty 200 tysięcy złotych. Pieniądze można wpłacać klikając na stronę zbiórki [kliknij].
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza