UWAGA: Ostatnie mieszkanie na Wilsona!Prace przy pierwszym budynku z projektu nowoczesnego osiedla "Park Wilsona" w Chojnie wchodzą w końcową fazę. Na dachu pojawiła się tzw. "wiecha", co oznacza pojawienie się krokwi i konstrukcji dachu. Prace przy stolarce okiennej i drzwiowej dobiegają do końca. Już za chwilę rozpocznie się etap wykończenia budynku z zagospodarowaniem terenu.

Klucze do mieszkań mają trafić do pierwszych właścicieli na początku 2023 roku. Osiedle "Park Wilsona" wyróżniać będzie nie tylko doskonała lokalizacja i bliskość sklepów, infrastruktury sportowej, szkoły czy przedszkola, ale również nowoczesność. Tutejsze budynki będą jedynymi obiektami w mieście w których będzie znajdować się winda.

Pierwszy z czterech budynków osiedla Park Wilsona jest już wybudowany. Zostało w nim już tylko jedno mieszkanie o powierzchni 46,54 m kwadratowych. To zatem ostatnia szansa na kupno nieruchomości w gwarantowanej cenie 6 200 zł brutto za m2. Rzut lokalu i jego usytuowanie przedstawiamy Państwu poniżej.

Przypomnijmy naszym czytelnikom, iż prace przy tym projekcie zaczęły się dokładnie rok temu w sierpniu i jak widać już możemy obserwować konkretne efekty. Najdłużej trwały prace ziemne i konstrukcyjne. Deweloperowi została ostatnia prosta do oddania kluczy pierwszym właścicielom.

Podsumowując decyzje klientów o zainwestowaniu swoich środków w tę pierwszą nieruchomość na tym powstającym osiedlu należy uznać za „strzał w dziesiątkę”, zważywszy na szalejącą inflację i wszechobecną drożyznę. Z przeprowadzonej rozmowy z Inwestorem wynika, iż różnica między zakupem mieszkania z kolejnego etapu może sięgać na jednym mieszkaniu nawet 50 000 zł, w zależności od wybranego metrażu. Na pytanie skąd taka duża różnica usłyszeliśmy, iż koszty materiałów budowlanych, wykonawstwa, szokowej wręcz podwyżki cen prądu i gazu wpływają dziś bezpośrednio na szacowaną, ostateczną cenę zakupu przyszłych.

Po sprzedaży ostatniego mieszkania dział inwestycji dewelopera przekaże nam więcej informacji związanych z realizacją kolejnych etapów budowy osiedla.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza