Iskierka pokonuje wicelidera IV ligi. Pożyczka bohaterem [video]

Pochodzący z naszego regionu zawodnik Jakub Pożyczka po raz kolejny zachwycił formą i  skutecznością w rozgrywkach IV ligi.

Mecz w ramach 7 kolejki rozgrywek IV ligi odbył się w sobotę 10 września. Iskierka podejmowała przed własną publicznością ekipę Bałtyku Koszalin. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, w  24 minucie gola dającego prowadzenie zdobył Adrian Cybula. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie okazje na bramki tworzyli sobie gospodarze.

W 90. minucie Dominik Grochowski wykonuje stały fragment gry. Wrzuca piłkę wprost na głowę Kuby Pożyczki i na tablicy wyników mamy 1-1. Cztery minuty później Oskar Jarocha podaje piłkę do Kuby Pożyczki, a ten zamyka mecz i daje Iskierce trzy punkty.