Miał cztery zakazy kierowania pojazdami i był poszukiwany przez policję


Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali kierowcę Seata, który jak się okazało miał cztery aktywne sądowe zakazy kierowania pojazdami i był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymanym okazał się mieszkaniec naszego regionu. 

Funkcjonariusze ze szczecińskiej „drogówki” podczas patrolu zwrócili uwagę na kierowcę Seata Ibiza, który na widok oznakowanego radiowozu zaczął wykonywać nerwowe ruchy. Mundurowi ruszyli za samochodem i kilka metrów dalej zatrzymali pojazd do kontroli drogowej.

Kierującym okazał się 31 letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że kieruje on pojazdem pomimo czterech aktywnych sądowych zakazów prowadzenia pojazdów. Dodatkowo jest też poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyźnie przysługiwało prawo do uiszczenia grzywny nałożonej przez sąd, z czego skorzystał, unikając tym samym kary aresztu. Za popełnione przestępstwo będzie teraz odpowiadał przed sądem.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza