Ślub od pierwszego wejrzenia. Maciej z regionu szuka miłości w programie TVN [video]


Mieszkaniec naszego regionu bierze udział w telewizyjnym programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", który jest emitowany na antenie telewizji TVN. 

Ślub od pierwszego wejrzenia to polski program telewizyjny typu reality show emitowany w latach 2016–2018 i od 2020 na antenach TVN i TVN 7 (w zależności od serii), oparty na duńskim formacie.
Uczestnicy programu dowiadywali się, z kim wezmą ślub, dopiero na ślubnym kobiercu. Przez kolejne odcinki relacjonowane były pierwsze chwile małżeństw. W ostatnim odcinku (tj. po miesiącu wspólnego życia) pary decydowały, czy zostają ze sobą, czy biorą rozwód.

Sześć osób, które marzy o wielkim uczuciu i związku na całe życie, znów dostanie szansę na znalezienie miłości. W pierwszym odcinku sezonu 8. wystąpił mieszkaniec naszego regionu - Maciej, pochodzący z miejscowość Widuchowa. 

W obecności ekipy TVN za pomocą połączenia internetowego poinformował mamę że wysłał zgłoszenie do programu. przeszedł casting i za miesiąc bierze ślub. Kolejne losy Macieja poznamy już dzisiaj 13 września o godzinie  21.35 będzie pokazany drugi odcinek nowego sezonu. 
Link do odcinka znajdziemy tutaj: Ślub od pierwszego wejrzenia: Sezon 8 - Odcinek 1

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza