Oldboje ZZPN ruszają w Polskę!


W najbliższy weekend, 3 i 4 września, odbędzie się Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski Oldbojów. Podczas turnieju, który odbędzie się w Jarocinie, nasza reprezentacja zmierzy się z oldbojami z Wielkopolskiego, Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego ZPN. 

Losowanie odbędzie się w sobotę 3 września przed turniejem. Pierwszy mecz nasi reprezentanci rozegrają w sobotę 3 września o godzinie 17:00, druga runda spotkań zaplanowana jest na niedzielę 4 września o godzinie 11:00, a trzecia o godzinie 16:00. 

Czas trwania meczów to 2 x 35 minut. Zwycięzca pojedzie na turniej finałowy, podczas którego zostanie wyłoniony Mistrz Polski Oldbojów. W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy z rocznika 1980 i starsi oraz stale zamieszkujący na terenie danego Wojewódzkiego ZPN.

Do kadry ZZPN zostali powołani następujący zawodnicy: Bartosz Ława, Olgierd Moskalewicz, Marek Walburg, Marek Niewiada, Marcin Markiewicz, Mariusz Giergiel, Patryk Konopka, Adam Werra, Damian Górewicz, Artur Dmowski, Tomasz Podobas, Tomasz Wydmuszek, Arkadiusz Kondraciuk, Robert Sikorski, Radosław Kozieł, Damian Staniszewski, Rafał Andruszko, Tomasz Grochowski, Andrzej Maziarski, Krzysztof Miętek.

Eliminacje odbywają się w grupach makroregionalnych, wg następującego podziału:

Grupa I: Mazowiecki, Łódzki, Warmińsko-Mazurski i Podlaski ZPN
Grupa II: Wielkopolski, Zachodniopomorski, Pomorski i Kujawsko-Pomorski ZPN
Grupa III: Śląski, Opolski, Dolnośląski i Lubuski ZPN
Grupa IV: Małopolski, Podkarpacki, Lubelski i Świętokrzyski ZPN

Organizatorem Rozgrywek Oldbojów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej jest Fundacja Piłkarstwa Polskiego oraz PZPN.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza