Ślub od pierwszego wejrzenia. Marta i Maciej powiedzieli "tak" [video]


Za nami trzeci odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po długim oczekiwaniu wreszcie poznaliśmy programowe pary, które właśnie powiedziały sobie sakramentalne "tak". W telewizyjnym show bierze udział pochodzący z Widuchowej Maciej. 

Ślub od pierwszego wejrzenia to polski program telewizyjny typu reality show emitowany w latach 2016–2018 i od 2020 na antenach TVN i TVN 7 (w zależności od serii), oparty na duńskim formacie. Uczestnicy programu dowiadywali się, z kim wezmą ślub, dopiero na ślubnym kobiercu. Przez kolejne odcinki relacjonowane były pierwsze chwile małżeństw.

W ostatnim odcinku (po miesiącu wspólnego życia) pary decydowały, czy zostają ze sobą, czy biorą rozwód. Największe emocje wśród widzów w sieci wzbudził ślub Marty Podbioł i Macieja Mikołajczaka. Co wydarzyło się podczas odcinka?

Marta po wejściu do sali, gdzie miał odbyć się ślub, dostrzegła, że jej przyszły mąż jest wysoki i ma dobrze skrojony garnitur. Maciej mówił, że miał pustkę w głosie, gdy zobaczył przyszłą żonę.

- Nie zarejestrowałam jego twarzy tak na początku. Tylko zwróciłam uwagę na oczy, ale jakby mnie ktoś zapytał, jaki on ma kolor oczu, to nie pamiętam!— mówiła ze śmiechem Marta - Zaskoczyło mnie, że on się tak śmieje. Podoba mi się, że jest wesoły, ale czasami on się śmiał i nie wiedziałam, z czego. Później zrozumiałam, że to może ze stresu przyznała, że to może ze stresu. 

Maciej miał trudności z wymówieniem przysięgi małżeńskiej, ponieważ nie mógł opanować śmiechu. Po zawarciu związku małżeńskiego para wymieniła kilka zdań. Okazało się, że Maciej jest astrologicznym strzelcem, a Marta stwierdziła: No to ustrzeliłeś.

Cały odcinek dostępny tutaj Ślub od pierwszego wejrzenia


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza