Kewin Nycz z kolejnym zwycięstwem

W niedzielę, w Rędzinach odbyły się zaległe zawody finałowe Pucharu Polski Par Klubowych w klasie 85-125cc. Mini żużlowcy z Wawrowa: Kewin Nycz i Filip Bęczkowski zdobyli mistrzostwo. To były ich ostatnie zawody w mini żużlu.

Drużyny podzielone została na dwie grupy. W każdej z nich znajdowało się po pięć ekip. Do rundy finałowej awans mogły zapewnić sobie jedynie dwie drużyny.

Kewin Nycz podczas zawodów był świetny i bliski kompletu punktów.
  • Just Fun GUKS Speedway Wawrów: 27
  • Filip Bęczkowski (2,2,2,2,1*,1) 10+5
  • Kewin Nycz (3,3,3,3,2,3) 17
Sezon dla Kewina, pochodzącego z Dębna, okazał się znakomity. Zwyciężył generalną klasyfikację Indywidualnego Pucharu Polski na mini żużlu. Był drugi w Pucharze Ekstraligi w klasie 125cc.

Został brązowym medalistą Indywidualnych Mistrzostw Polski 85-125cc. Zdobył trzecie miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski.Zawody w Rędzinach, były ostatnimi w mini żużlu.

Nycz legitymuje się najwyższą średnią biegową na torach mini - żużlowych w Polsce. Dębnianin rozpocznie swoją przygodę na 250 cc.