Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w telewizji Polsat. Co prowadząca ma wspólnego z naszym regionem? [video]


Od września na antenie telewizji Polsat emitowany jest program pod nazwą "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej",  który  opowiada o parach które organizują swój wymarzony ślub. Okazuje się, że prowadząca jest związana z... naszym regionem.

- Niemal każda para marzy o tym, by mieć ślub jak z bajki. Często jednak pojawiają się przeszkody. Te najbardziej popularne to brak pieniędzy lub poważne życiowe problemy. W takich sytuacjach można jednak liczyć na wsparcie Izabeli Janachowskiej - czytamy z telewizyjnej zapowiedzi programu. 

Prowadząca wysłucha poruszających historii i stanie się niosącym wsparcie dobrym duchem. W każdym odcinku Izabela i jej ekipa wyruszy specjalnym różowym Wedding Busem do najdalszych zakątków Polski, aby spełniać marzenia o pięknym weselu. 

W programie zobaczymy nie tylko szczerą miłość, lecz także skomplikowane relacje rodzinne i wspierających przyjaciół. Nie zabraknie również łez. Izabela zadba jednak o to, by każda historia skończyła się dobrze.

Kim jest Izabela Janachowska-Jabłońska?

Urodzona w Gryfinie prezenterka telewizyjna, blogerka, youtuberka, ekspertka ślubna i businesswoman, była tancerka reprezentująca najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Szerokiej  publiczności dała się poznać  jako trenerka w programie TVN "Taniec z Gwiazdami" w latach 2009-2011.

W trakcie przygotowań do ślubu w 2014 zainteresowała się organizacją ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych. Zainspirowana nową pasją 14 lutego 2015 uruchomiła blog o tematyce ślubnej „Wedding Dream by Izabela Janachowska”, na którym dzieli się z czytelnikami inspiracjami i poradami. Jesienią 2015 nawiązała współpracę ze stacją TVN Style, dla której prowadziła programy "I nie opuszczę cię aż do ślubu" (2015–2019) i "W czym do ślubu" (2016–2020). 

W kwietniu 2018 założyła kanał na YouTube poświęcony tematyce ślubnej, który w styczniu 2020 osiągnął próg 100 tys. subskrybentów .

W sierpniu 2018 poinformowała o przekształceniu bloga „Wedding Dream by Izabela Janachowska” w profesjonalny portal ślubny oraz nawiązała współpracę ze stacją TLC, dla której zrealizowała programy: Ślub marzeń i Panny młode ponad miarę, który z czasem został przekształcony w program Pary młode ponad miarę. 1 października 2018 podczas konferencji ramówkowej stacji TLC Polska zaprezentowała swoją pierwszą autorską kolekcję sukien ślubnych.

Od lipca 2021 rozpoczęła współpracę z telewizją Polsat została współprowadząca program  Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Pierwsze odcinki programu średnio śledzi blisko 575 tysięcy widzów. Najnowsze odcinki można oglądać w każdą niedzielę  o godzinie 17:40 lub na platformie  Polsat Box. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza