Zabrakło szczęścia. Porażka Victorii w III lidze tenisa stołowego [foto]

W sobotę (tj. 22 października) Victoria rozegrała kolejny mecz w III lidze tenisa stołowego. Przeciwnikiem drużyny z Chojny był zespół  Griffin'Spin Szczecin. Po bardzo emocjonującym meczu w którym o końcowym wyniku spotkania decydował ostatni pojedynek przegrywamy z drużyną gospodarzy 10:8.

Mecz był bardzo wyrównany ,wiele pojedynków kończyło się po rozegraniu pięciu setów. Szkoda, że nie udało się wywalczyć choć jednego punktu. Drużyna gospodarzy w decydującym pojedynku musiała sięgnąć po bardzo głębokie rezerwy. Pomimo poniesionej porażki zawodnicy UKS-T Victoria Chojna zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wszyscy zasługują na słowa pochwały.


Sport ma to do siebie, że oprócz zwycięstw czasami trzeba pogodzić się z porażką, umieć ją z godnością przyjąć i wyciągnąć właściwe wnioski na przyszłość. Kolejny mecz Victoria rozegra 5 listopada podejmując we własnej hali drużynę UKS Trzynastka Szczecin.

Victoria w sobotnim meczu wystąpiła w następującym składzie (przy nazwisku zdobyte pkt.): Robert Bałachowski 4,5pkt; Kacper Maciaszek 2pkt; Michał Olejnik 1,5pkt; Marek Kowalczyk; Marcin Sędziak.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza