Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w strzelaniu z broni pneumatycznej [foto]


Sukcesem  funkcjonariuszy zakończyły się Mistrzostwa Samorządowców i Administracji Powiatu Myśliborskiego w strzelaniu z broni pneumatycznej. 

W klasyfikacji drużynowej policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu nie mieli sobie równych i pewnie zwyciężyli z wynikiem 560,1 pkt.

Zawody odbyły się w sobotę 8 października na strzelnicy gminnej w Myśliborzu. Były to Mistrzostwa Samorządowców i Administracji Powiatu Myśliborskiego. Uczestnicy rywalizowali w konkurencji strzelania z broni pneumatycznej. Organizatorem zawodów był Zarząd Powiatowej Organizacji Ligi Obrony Kraju a Honorowy Patronat nad zawodami objął Starosta Myśliborski Andrzej Potyra.

Do strzeleckiej rywalizacji w konkurencji drużynowej przystąpiła również reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu w składzie Mirella Dymek, Jarosław Śliwiński oraz Piotr Czyżewski. Turniej przebiegał w sportowej i przyjemnej atmosferze a zacięta rywalizacja trwała do ostatniego strzału. I to właśnie nasi funkcjonariusze z Myśliborza się zwycięzcami w konkurencji drużynowej. Z wynikiem 560,1 pkt. wyprzedzili reprezentację Nadleśnictwa Myślibórz oraz reprezentację Urzędu Miejskiego w Myśliborzu. Na zwycięzców czekały okazałe puchary oraz nagrody rzeczowe. Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza