Nowa przychodnia lekarska w Chojnie już otwarta [foto]


Kolejny podmiot będzie świadczył specjalistyczne usługi medyczne w Chojnie. "Seli-Med" to przychodnia specjalistyczna, która właśnie została otwarta, znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 25. 

Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Znajduje się na ulicy Jagiellońskiej 25 (w miejscu byłej kwiaciarni, w pobliżu dyskontu Biedronka). Do lekarzy specjalistów można rejestrować się pod nr tel. 516 009 888.

W przychodni funkcjonuje również punkt pobrań krwi. Doświadczony personel w pobraniu krwi dla niemowląt, dzieci oraz dorosłych jest do dyspozycji pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 11:00. Punkt współpracuje z Diagnostyką Gryfino. 


W przychodni przyjmują lekarze specjaliści ze Szczecina - znajdziemy tutaj dermatologa, ortopedów, pediatrę, ortopedę dla dzieci, urologa, diabetologa, neurologa, neurochirurga, radiologa i innych. 

Przychodnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt a na pacjentów czekają przestronne gabinety i poczekalnia oraz miła i profesjonalna obsługa.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza