Jasełka Charytatywne. Gramy i śpiewamy dla Hani

W najbliższy piątek 16 grudnia  o godzinie 16.30 w sali widowiskowej BICKu Rodzice dzieci Przedszkola Przedszkole Miejskie Leśne Skrzaty przedstawią jasełka pt. "Historia Narodzenia Pana słowem i kolędą pięknie opisana". 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Trzcińska-Zdroju i nie tylko, każdego kto zechciałby spędzić czas w wyjątkowym nastroju, przenieść się do Betlejem, gdzie narodziło się Boże Dziecię. To będzie wyjątkowe wydarzenie.Po pierwsze z wyjątkowymi aktorami, po drugie wydarzeniu przyświecać będzie szczytny cel. 

Kupując bilet ( DOROŚLI - 10zł, DZIECI - wstęp wolny) na przedstawienie każdy z nas może wesprzeć zbiórkę Hani Taberskiej, która walczy z chorobą-dystrofią mięśniową. Hania ma 5 lat, mieszka w naszym miasteczku, mimo choroby jest pogodną i uśmiechniętą dziewczynką. Hanię często dopadają infekcje, a wtedy nawet przy tych drobnych infekchach potrzebuje wsparcia asystora kaszlu. Dlatego właśnie mama Hani otworzyła zbiórkę na asystor kaszlu , którego koszt jest spory(około 20 tyś. zł).

Hania mimo wszystkich przeciwności losu jest bardzo energiczną, żywą i wesołą dziewczynką, która ma silną wolę życia. Jest bardzo czuła i delikatna jak na swój wiek. Za każdą okazaną pomoc będziemy bardzo, bardzo wdzięczni. Nie bądźmy obojętni na drugiego człowieka, otwórzmy nasze serca w tym magicznym czasie.

Link do zbiórki: Asystor kaszlu wspomagający
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza