Kolejne złoto dla policjantki z Gryfina


Sierż. szt. Emilia Ośmiałowska policjantka Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zdobyła kolejny złoty medal, tym razem w XXV Mistrzostwach Szczecina na Ergometrze Wioślarskim.

Funkcjonariuszka wzięła udział w XXV Mistrzostwach Szczecina na Ergometrze Wioślarskim, które odbyły się 25 listopada br. Wystartowała ona wraz ze swoim zespołem "Amber-Smocze Łodzie Szczecin" na czele z trenerem Krzysztofem Głowackim oraz Aleksandrą Maciejewską i Piotrem Dorobek. W sztafecie mieszanej nie mieli sobie równych, dzięki czemu na ich koncie pojawiło się kolejne złoto. Dodatkowo na 1000 metrów koleżanka z drużyny uzyskała również pierwsze miejsce.

Przypomnę, że wcześniejsze sukcesy zespół odnosił w zawodach tzw. smoczych łodzi (ostatnie zdjęcie). Jest to nietypowy, drużynowy sport wodny. Łodzie mogą być dwudziestoosobowe lub dziesięcioosobowe plus sternik oraz osoba będąca na tzw. bębnie. Ważna jest w tej dziedzinie sportu współpraca, gdyż drużyna musi być jednością, a każdy musi dać z siebie 110%.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza