Projekt „Dwie rakiety łączą pokolenia” zakończony! [foto]


W czwartek 22 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Trzcińsku-Zdroju odbyły się ostatnie zajęcia w ramach projektu pn. „Dwie rakiety łączą pokolenia”.


LUKS Krokus Góralice w bieżącym roku pozyskał z Ministerstwa Sportu i Turystki w ramach programu „Sport dla Wszystkich” kwotę 15.000,00 zł na realizację zadania z zakresu upowszechniania sportu w społeczeństwie pn. „Dwie rakiety łączą pokolenia”.

Celem projektu było zwiększenie aktywności fizycznej młodzieży, dorosłych i seniorów jako środka niezbędnego dla prawidłowego rozwoju oraz zdrowia fizycznego, psychicznego i społecznego ludzi w każdym wieku.

W okresie od maja do grudnia 2022r. odbyły się 34 bezpłatne otwarte zajęcia z badmintona i tenisa stołowego w wymiarze 2 godzin tygodniowo, w których uczestniczyło ponad 60 osób: młodzieży, dorosłych, seniorów.

Ponadto rozegrano cykl trzech turniejów łączących rywalizację w tenisie stołowym i badmintonie. Współzawodnictwo podjęło 51 zawodników, na których czekały dyplomy, medale, puchary i nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć i turniejów za aktywny udział w projekcie!

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza