Jeszcze przed nowym rokiem otworzą kolejny market w regionieJeszcze przed nowym rokiem, w Osinowie Dolnym (gmina Cedynia) zostanie otwarty sklep Netto. W czwartek, 29 grudnia od godziny 7:00 rano, na klientów czekać będą liczne promocje, przygotowane specjalnie z tej okazji. Na ten dzień zaplanowano także dodatkowe atrakcje dla klientów: konkursy z nagrodami, darmową kawę czy zabawy dla najmłodszych. Specjalna oferta dla nowo otwartego sklepu będzie obowiązywała do Sylwestra – soboty, 31 grudnia.


Netto to sieć handlowa, która od 27 lat umożliwia klientom w Polsce komfortowe zakupy
w sąsiedzkiej atmosferze oraz w korzystnych cenach na co dzień. Dyskonty Netto oferują około 3,5 tys. produktów. Wśród nich znajduje się asortyment marek własnych, których wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Na szczególną uwagę zasługują Sztuka Mięsa, czyli asortyment świeżych mięs, Miletto – szeroki wybór nabiału czy Premieur – linia wykwintnych produktów takich jak wędliny, owoce morza, kawy czy słodycze. Sieć wyróżnia się także ofertą Z Zieleniaka, w ramach której klienci mogą wybierać spośród ponad 150 rodzajów warzyw i owoców oraz ofertą Półki zdrowia, w ramach której znaleźć można produkty BIO, bez glutenu, cukru i laktozy. Na sklepowych regałach klienci znajdą też szeroką ofertę artykułów przemysłowych, np. gospodarstwa domowego, do ogrodu, narzędzia, tekstylia czy akcesoria dla zwierząt.

Pierwszy sklep Netto w Osinowie Dolnym

Sklep, którego otwarcie nastąpi już w tym tygodniu, będzie kolejną placówką sieci w województwie zachodniopomorskim i pierwszą w Osinowie Dolnym. Jej dokładna lokalizacja to Osinów Dolny 50. W dniu otwarcia sklep będzie czynny od godziny 7:00. Standardowe godziny otwarcia to 6:00-22:00.

Wyjątkowe promocje na „Dzień dobry”

Na powitanie klientów, Netto przygotowało specjalną ofertę z wyjątkowo niskimi cenami. W dniach od 29 do 31 grudnia wybrane produkty będzie można zakupić w obniżonych i bardzo przystępnych cenach. Promocje obejmą np. owoce i warzywa z Zieleniaka Netto, jak np. banany w cenie 3,49 zł/1 kg – 41 proc. taniej, paprykę czerwoną w cenie 6,99 zł/1 kg – 53 proc. taniej czy pieczarki w cenie 3,99 zł za opakowanie 500 g. Promocje będą dotyczyć również świeżego mięsa: karkówkę wieprzową w plastrach Sztuka Mięsa – marki własnej Netto – będzie można kupić za 9,99 zł/560 g, z kolei mięso mielone wieprzowe z szynki Sztuka Mięsa będzie w cenie 7,99 zł za 500 g, a ćwiartki z kurczaka będą dostępne za 5,99 zł/1 kg. Obniżką objęte zostaną także takie produkty jak kawa Jacobs Krönung mielona, łosoś atlantycki Port Netto czy nabiał Miletto.

Na otwarcie przygotowano również ofertę specjalną na produkty przemysłowe: mop parowy ze zbiornikiem na detergent 1300 W, który czyści i dezynfekuje (90 zł za 1 kpl.), grill elektryczny romantic line (30 zł za 1 szt.), laminator biurowy o prędkości laminowania 30 cm/min, maksymalnym formatem laminowania A4 i 5 arkuszami folii w zestawie (50 zł za 1 kpl.), głośnik bezprzewodowy Bluetooth 10 W z systemem TWS i czytnikiem kart micro SD (60 zł za 1 szt.), słuchawki dziecięce Motorola różowe i niebieskie (25 zł za 1 szt.), lampa biurkowa z możliwością regulacji z alarmem, kalendarzem, termometrem i wyświetlaczem LCD (60 zł za 1 szt.), czy szlifierka kątowa 910 W o średnicy tarczy 125 mm i prędkością obrotową bez obciążenia 12000 obr./min (70 zł za 1 kpl.) i 3-poziomowy wózek kuchenny o wymiarach 40 x 26 x 62 cm z wielokierunkowymi kołami (80 zł za 1 kpl.) oraz lustro w drewnianej ramie o wymiarach 30 x 50 cm (40 zł za 1 szt.), a także kołdra z pierzem o wymiarach 220 x 200 cm (90 zł za 1 szt.).

Dobre produkty, w dobrych cenach

Każdego tygodnia na tych, którzy nie lubią przepłacać za codzienne zakupy, czekają w Netto aż dwie różne i atrakcyjne oferty promocyjne. Pierwsza obowiązuje od poniedziałku przez cały tydzień, z drugiej można korzystać od każdego czwartku do kolejnej środy.

Informacje o obniżkach cen można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci, które dostępne są w sklepach, ale również online – na stronie www.netto.pl/gazetka-netto, w aplikacji Netto+, jak i w serwisach gazetkowych, np. Blix. Najciekawsze oferty pojawiają się także m.in. w radio czy w mediach społecznościowych.

Czwartek pełen atrakcji

Z okazji otwarcia nowego sklepu, 29 grudnia (czwartek) klienci będą mogli skorzystać
z szeregu atrakcji przygotowanych przez Netto. Już od godzin porannych chętni będą mogli zakręcić kołem fortuny i zdobyć wyjątkowe nagrody. Przewidziane są także konkursy i atrakcje dla najmłodszych. Dostępna będzie również darmowa kawa i przekąski dla klientów sklepu. Wydarzeniu przez cały czas towarzyszyć będzie muzyka w tle. Warto zajrzeć do Netto tego dnia.

Netto w formacie 3.0

Format dyskontu oznacza szereg rozwiązań, dzięki którym zakupy będą wygodne i przyjemne. W sklepie pojawią się kasy samoobsługowe, które nie tylko zwiększą komfort klientów, ale
i ułatwią oraz przyspieszą zakupy. Format 3.0 to także poszerzenie asortymentu świeżych warzyw i owoców oraz odpiekane na miejscu pieczywo. Wnętrze Netto to liczne drewniane akcenty, prostota i estetyka nawiązująca do skandynawskiego stylu. Dźwiękowy system komunikacji będzie nadawał najważniejsze informacje dla klientów, a zakupy umili muzyka
w tle.

Sklep w Osinowie Dolnym 50 będzie otwarty od poniedziałku do soboty, w godzinach 6:00-22:00.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza