Dzień Otwarty Branży Ślubnej w niedzielę w Restauracji PiastowskaTo będzie pierwsze i jedyne takie wydarzenie w regionie. W Restauracji Piastowska odbędzie się "Dzień Otwarty Branży Ślubnej" na której będzie można spotkać topowych usługodawców z regionu i nie tylko. 

W najbliższą niedzielę 5 lutego od godziny 14:00 w Restauracji Piastowska będzie można zapoznać się z ofertą usługodawców branży ślubnej. Będzie okazja zobaczyć pokaz makijażu ślubnego w wykonaniu Anita Rawecka Make Up, prezentację salonu sukien ślubnych "Celebrytka" z Chojny oraz Pracowni Złotniczej Ziemkieiwcz, skosztować słodkości w wykonaniu Mileny Pożyczki z pracowni Ciastownia posłuchać na żywo DJ i wodzireja Pawła Sławińskiego oraz zapoznać się z ofertą fotografów: Pawła Woźnickiego i Natalii Maceluch. Nie zabraknie również filmowców z Rec Film oraz miodów z Ule Miodule. O całą aranżację zadba Restauracja Piastowska. 

Dodatkowo na uczestników czeka loteria, w której możecie wygrać Voucher na próbny makijaż ślubny, rabat na tort weselny, voucher w salonie Celebrytka, sesję zdjęciową, pokaz ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca oraz voucher w wysokości 500 zł na obrączki ślubne. 

Koszt udziału w wystawie to 20 zł od pary. Zapisy pod nr tel 698 692 561. Ilość miejsc ograniczona!
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza