IV Memoriał im.Marcina Bąka


W sobotę 4 lutego zawodnicy Victorii brali udział w IV Międzynarodowym Memoriale im. Marcina Bąka, który rozgrywany był w hali sportowej MOSiR w Kostrzynie. 

Sobotni turniej zgromadził 140 kobiet i mężczyzn z Berlina, Hamburga, Eberswalde, Seelov, Gorgast, tenisistów stołowych z województwa zachodniopomorskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego i lubuskiego.

W kategorii mężczyzn do 30 lat bardzo udany występ zaliczył Robert Bałachowski, który zajął I m-ce, drugi z naszych zawodników Kacper Maciaszek startujący w tej samej kategorii wiekowej zajął IV miejsce. W najliczniejszej kategorii mężczyzn w wieku 46-60 Victorię reprezentował Tomasz Bałachowski, który zameldował się w drugiej dziesiątce sobotniego turnieju.

Na zakończenie Memoriału rozegrano turniej Masters, w którym udział wzięli zwodnicy zajmujący trzy czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych oraz dodatkowo zawodnik z przyznaną przez organizatorów tzw." dziką kartą".

Występujący w turnieju Masters Robert Bałachowski dotarł do półfinału przegrywając z późniejszym zwycięzcą Pawłem Kibałą ze Szczecina, który w przeszłości reprezentował barwy I ligowej Warty Kostrzyn.

Wielkie brawa dla organizatorów za doskonałe przygotowanie turnieju oraz dla wszystkich zawodników, którzy swoją obecnością uczcili pamięć przedwcześnie zmarłego wspaniałego Kolegę i wybitnego zawodnika Warty Kostrzyn Marcina Bąka.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza