Nowy specjalistyczny radiowóz trafił do myśliborskiej drogówki [foto]


Policjanci z myśliborskiej drogówki otrzymali nowy specjalistyczny radiowóz, który będą mogli wykorzystywać podczas czynności związanych z obsługą zdarzeń drogowych. Pojazd będzie wykorzystywany na terenie powiatu myśliborskiego. Specjalistyczny pojazd wyposażony m.in. parawany, specjalne oświetlenie i podesty, przyda się w trudnych warunkach przy zabezpieczaniu miejsca zdarzenia drogowego.

Nowy radiowóz będzie użytkowany przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu i będzie służył zapewnieniu podniesieniu stopnia realizacji zadań na rzecz lokalnej społeczności.

Przekazany radiowóz otrzymał specjalistyczne wyposażenie, w którego skład wchodzą, parawany, agregat prądotwórczy, sprzęt komputerowydodatkowe oświetlenie oraz podesty, które z pewnością przydadzą się i ułatwią służbę policjantom w trakcie trudnych warunków przy zabezpieczaniu zdarzeń drogowych ale i także w trakcie codziennej służby.

Z pewnością nowy radiowóz przyczyni się do poprawy komfortu pracy policjantów, a także realnie wpłynie na poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu myśliborskiego.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza