Prezent na Wielkanoc dla dzieci - poznaj propozycje kreatywnych zestawów LEGO® DOTS


Pomimo że prezenty kojarzą się głównie z okresem bożonarodzeniowym, coraz więcej osób kultywuje tradycję wręczania drobnych upominków z okazji świąt Wielkiej Nocy. Jeżeli chcesz sprawić radość swojemu dziecku lub małemu członkowi rodziny, rozważ zakup kreatywnych gadżetów z serii LEGO® DOTS. Sprawdź, które zestawy cieszą się największą popularnością wśród dzieci.

Zestaw LEGO® DOTS bransoletka Moje zwierzaki

Bransoletka Moje zwierzaki z serii LEGO® DOTS to kreatywny zestaw zaprojektowany z myślą o najmłodszych użytkownikach, którzy uwielbiają zabawki wyzwalające kreatywność i zachęcające do eksperymentowania. Regulowana bransoletka, zawieszki w kształcie serca oraz kolorowe płytki, dają możliwość swobodnego projektowania biżuterii i dopasowywania jej do swojego stroju i humoru. Płytki z motywami zwierząt oraz zawieszki w kształcie serca przypadną do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Producent zadbał o maksymalne zróżnicowanie zestawu, dzięki czemu, mały projektant może tworzyć bransoletki w różnych odsłonach i w każdej chwili modyfikować swoją biżuterię. Warto przy tym zaznaczyć, że bransoletka została skonstruowana w taki sposób, iż możliwe jest noszenie jej tak jak tradycyjnej biżuterii.

Zestaw LEGO® DOTS dla chłopców i dziewczynek - pojemnik na przybory szkolne

Jeżeli poszukujesz wielofunkcyjnych gadżetów dla maluchów, z pewnością docenisz zestaw Pojemnik na długopisy w kształcie Hedwigi™. Inspirowany sową z Harry'ego Pottera zawiera praktyczny pojemnik na karteczki oraz płytki, z pomocą których dziecko może zaprojektować dowolne wzory oraz spersonalizować akcesorium tak, aby pasowało do wystroju pokoju. Upominek przypadnie do gustu każdemu dziecku zakochanemu w uniwersum J.K.Rowling oraz może być inspiracją dla maluchów, które dopiero poznają świat młodego czarodzieja. Oczywiście, przyborniki nie muszą służyć jako standardowe zabawki. Wielu użytkowników zbiera gadżety, tworząc rozbudowane kolekcje. Z tego względu, pojemniki na przybory szkolne LEGO® DOTS mogą być wręczone zarówno młodszemu, jak i nieco starszemu dziecku.

Zestaw LEGO® DOTS dla miłośników Harry'ego Pottera

Kolejną propozycją dla miłośników Harry'ego Pottera jest Zestaw akcesoriów z Hogwartu™ zawierający 4 bazowe płótna oraz ponad 200 kolorowych płytek. To propozycja dla nieco starszych dzieci, które należą do czarodziejskiego fandomu i kolekcjonują wszystkie gadżety związane z powieściami Rowling. Niewątpliwym atutem zestawu jest wielofunkcyjność oraz możliwość tworzenia nieograniczonej liczby projektów. Dziecko może stworzyć ulubiony dom Hogwartu™ oraz przyozdobić płótna DOTS w dowolny sposób. Zestawy są na tyle uniwersalne i dopracowane, że można je dowolnie modyfikować i tworzyć projekty wedle własnego uznania. To dobra wiadomość dla dzieci, które nie lubią działać wedle ściśle określonego schematu i cenią sobie możliwość swobody artystycznej.

Zestaw LEGO® DOTS Kreatywny zwierzak

Kreatywny zwierzak - szuflada to pomysł na prezent na Wielkanoc, który przypadnie do gustu wszystkim maluchom zainteresowanym światem zwierząt. W zestawie znajduje się otwierana szuflada, która zapewnia dużo miejsca do przechowywania, oraz wiele kolorowych płytek. Producent zapewnił nieograniczone możliwości konstrukcyjne, dzięki czemu dzieci mogą swobodnie tworzyć własne postaci i projektować zwierzątka dopasowane do wystroju pokoju lub własnej wizji. Jeżeli nie masz pomysłu jak zachęcić dziecko do kreatywnej zabawy i chcesz mieć pewność, że podarunek sprawi mu radość, zestaw z kreatywnym zwierzakiem będzie strzałem w dziesiątkę.

Zestaw LEGO® DOTS zestaw imprezowy dla malucha

Pełny zestaw imprezowy dla malucha to najbardziej rozbudowana propozycja stworzona z myślą o dzieciach, które lubią prace plastyczne oraz odnajdują radość w tworzeniu własnych projektów. Co znajduje się w komplecie LEGO® DOTS? Zawieszka, babeczki, bransoletki LEGO® DOTS, chorągiewki, sznurki do zawieszania, płytki oraz naklejki — zestaw jest bardzo rozbudowany i daje szerokie możliwości twórcze. Producent zadbał także o wskazówki, dlatego umieścił w opakowaniu inspiracje dla rodziców. Ten bogaty i przemyślany zestaw zapewni wielogodzinną rozrywkę i sprawi, że dziecko odnajdzie prawdziwą radość w tworzeniu.

Prezenty na Wielkanoc dla dzieci - poznaj magię LEGO® DOTS

Kreatywne zestawy do samodzielnego składania od LEGO® DOTS to uniwersalne prezenty, które zapewniają masę rozrywki i zachęcają do uruchomienia wyobraźni. Jeżeli chcesz zachęcić dziecko do twórczej pracy i pokazać, jak satysfakcjonujący może być proces projektowania własnych zabawek i gadżetów, podaruj mu zestaw dopasowany do jego upodobań i pasji.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza