Rurzyca Nawodna zagra przed własną publicznością. ZZPN pomyślnie zweryfikował stadion [foto]

Uczniowski Klub Sportowy Rurzyca Nawodna zagra przed własną publicznością podczas piłkarskiej wiosny - to znakomita informacja dla kibiców żółto - niebieskich. 

Występujący w klasie okręgowej grupy drugiej drużyna z gminy Chojna ze względu  na wymogi licencyjnie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej wszystkie mecze rundy jesiennej rozgrywała na wyjedzie. W ostatnich miesiącach  w Nawodnej trwała walka z czasem, rozpoczęła się budowa szatni i wykonano inne niezbędnie prace na terenie obiektu. 

W czwartek 9 marca w godzinach porannych klub opublikował komunikat w klubowych mediach: 

W dniu dzisiejszym gościliśmy na naszym obiekcie delegację z ZZPN która pozytywnie zweryfikowała nasz obiekt do rozgrywek w klasie okręgowej. Tak więc wiosną "gramy u siebie" na naszej Dzik Arenie. Najbliższy sobotni mecz z Klub Sportowy Osadnik Myślibórz ze względu na warunki pogodowe zostanie rozegrany na sztucznej nawierzchni. O terminie i godzinie meczu będziemy informować na bieżąco. 

Aby spełnić wymogi licencyjne na obiekcie konieczne było wykonanie między innymi wiat z ławkami rezerwowymi, oznaczenie punktu medycznego oraz prace przy samych trybunach. 

Mamy to! Po wielu tygodniach wspólnej walki o to by zdążyć udało się . Dziś po wizytacji naszego obiektu przez delegata z ZZPN otrzymaliśmy zgodę na rozgrywanie ligowych spotkań na swoim obiekcie. Dziękujemy wszystkim którzy ciężko pracowali przy naszym obiekcie a w szczególności naszym kibicom to oni bezinteresownie wykonali większą część prac przy boisku - powiedział Dawid Gutowski Prezes Rurzycy Nawodna dla naszego portalu. 


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza