"Tydzień Kobiet" w Centrum Kultury w Chojnie [program]


Centrum  Kultury  serdecznie zaprasza  na "Tydzień Kobiet"  w Chojnie. Na Panie czekają różnorodne wydarzenia.

5.03 - Warsztaty taneczne „Be more lady by Anna Głogowska”
Zawodowa tancerka klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych, sędzia międzynarodowych turniejów tańca. Wicemistrzyni Europy i dwukrotna finalistka Mistrzostw Świata w South American Showdance.

Szerokiej publiczności znana z udziału i prowadzenia programu Taniec z gwiazdami oraz Got to Dance, a także Jaka to melodia oraz Gra muzyka. Choreograf koncertów, telewizyjnych show i spektakli teatralnych.

W latach 2012-2015 zasiadała w zarządzie organizacji zajmującej się promocją i rozwojem tańca - Polski Taniec SA. Stworzyła i prowadzi wiele autorskich warsztatów i programów tanecznych.

6.03 - Mała czarna z Szymonem” i jego gość specjalny Małgorzata Foremniak w ramach cyklu „Cafe Kultura”

Tym razem jego gościem specjalnym będzie aktorka teatralna, filmowa - Małgorzata Foremniak. Nie zabraknie ciekawych anegdot i opowieści z planów filmowych i spektakli tetaralnych. 
W ramach Cafe Kultura Sala widowiskowa ponownie przekształci się w kawiarnię artystyczną. W blasku świec, przy kawie, herbacie czy lampce wina i pysznym domowym cieście, spędzicie Państwo wyjątkowe chwile.

7.03 - Spotkanie z liderką ruchu „Era Nowych kobiet”

Era Nowych Kobiet to bardzo dynamicznie rozwijający się ruch społeczny w Polsce. Od listopada 2018 r. łączy Polki w silną strukturę grupy wsparcia i rozwoju.

Misją Ery Nowych Kobiet jest inspirowanie kobiet do przemiany osobistej i zawodowej, które mają pomóc w budowaniu poczucia własnej wartości i akceptacji, trwałych relacji, niezależności finansowej i poczucia szczęścia.

8.03 - Spotkanie autorskie z Iwoną Żytkowiak

Promocja swoje najnowszej książki "Weź to serce". Autorka od urodzenia mieszka i pracuje w Barlinku. W swoich powieściach skupia się na problemach kobiet w różnym wieku o różnym statusie społecznym, na różnych etapach życia.

11.03 - Kabaret „Moherowe Berety” w ramach cyklu „Cafe Kultura”

Cztery Panie w średnim wieku na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie pod wpływem impulsu, stworzyły doskonały kabaret. Obaw miały początkowo wiele, ale okazało się, że potrafią bawić publiczność w sposób niepowtarzalny. Wykorzystanie znanych szlagierów muzyki rozrywkowej, w połączeniu z dialogami, okraszonymi perfekcyjną mimiką i gestami dają widzom to, co zwykło nazywać się dobrym kabaretem. Nie bawią się w politykę, a śmieją się z ludzkich słabości, przyzwyczajeń, dziwactw. Doskonale wykorzystują swoje atuty, niejednokrotnie nieźle je przerysowując, a przy tym potrafią wyjątkowo przekonująco wcielić się w charakterystyczne postaci. Formacja która śmieszy i bawi do łez. Dobry tekst, mimika i gra aktorska sprawiają, że ponadgodzinne widowisko przykuwa uwagę widza. Na ich występach widzowie bawią się wyśmienicie śmiejąc się do rozpuku. Znakomita piosenka aktorska, uzupełniona dialogami i monologami oraz nietypowe stroje rozbawią widza w każdym wieku.

Występują: Beata Chren, Elżbieta Okupska, Ewa Grysko, Marta Tadla / Ewelina Stepanczenko.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza